Vyzkoušejte si, co s vašimi daty umí SAP HANA

firma: SAP
11 Června 2013
Informační technologie
Malé a střední firmy si mohou poprvé v České republice zdarma vyzkoušet platformu SAP HANA

Praha, 23. května 2013 - (SAP / Versino) - Společnost Versino, partner SAP, spustila pod názvem tryhana.cz speciální akci, během níž si malé a střední firmy mohou poprvé v České republice zdarma vyzkoušet platformu SAP HANA. K dispozici je jim řešení SAP Business One Analytics postavené na platformě SAP HANA. Nabídka byla navíc rozšířena o kompletní systém SAP Business One na HANA.

Zájemci mohou zároveň zdarma využít nezávaznou konzultaci v rozsahu půl dne, během které jim specialisté ze společnosti Versino pomohou identifikovat přínosy nasazení SAP HANA. Více informací i samotné demo získáte na www.tryhana.cz

Během testování si mohou zájemci vyzkoušet například analýzy dat v reálném čase, interaktivní vyhledávání dat napříč celým systémem obdobně jako na internetu, vizualizaci uživatelských dotazů, realtimové modelování procesů, interaktivní aplikace nebo vytváření a spouštění komplexních reportů nad aktuálními daty SAP Business One v řádech sekund.

SAP HANA je revoluční aplikační a databázová platforma, která umožňuje firmám analyzovat a zpracovávat transakce v reálném čase s využitím velkého množství detailních informací včetně externích dat. Vzhledem k neustále se měnícím potřebám zákazníků a celého tržního prostředí, vyžadují uživatelé dynamický přístup k informacím. SAP HANA poskytuje funkcionalitu flexibilních modelů pracujících na úrovni velmi detailních dat. Uživatelé jsou ušetřeni čekání na aktualizace datových zdrojů, úkonů spojených s jejich administrací a složitým plněním dat v redundantních datových úložištích tak, jak je tomu v případě tradičních relačních databází. Eliminace nutnosti agregace dat a indexace tabulek výrazně redukuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) a zásadně zvyšuje rychlost zpracování a analýzy dat.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY