Snadná modernizace multifunkčních zařízení Konica Minolta

27 Srpna 2013
Informační technologie
Konica Minolta zahájila provoz vlastního internetového obchodu s aplikacemi bizhub MarketPlace

Praha, 27. srpna 2013 - (DDeM) - Konica Minolta zahájila provoz vlastního internetového obchodu s aplikacemi bizhub MarketPlace. Zákazníkům nabízí možnost zmodernizovat jejich tiskové řešení, aniž by museli investovat do nových zařízení. Široká nabídka softwarových aplikací je příležitostí pro podstatné rozšíření vlastností dnes používaných multifunkčních strojů. Stažení i nainstalování aplikací lze jednoduše provést přímo na ovládacím panelu daného zařízení.

„Prostřednictvím našeho obchodu bizhub MarketPlace se snažíme nabídnout nejmodernější služby těm zákazníkům, kteří si momentálně nemohou dovolit investovat do nových zařízení. Některé z aplikací nabízíme i zdarma,“ řekl Pavel Kelča, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech a dodal: „Naši zákazníci mohou rozšířit funkce svých zařízení například v oblasti tisku, skenování nebo zabezpečení dokumentů. Některé aplikace také umožňují využívat cloudové služby nebo napomáhají vyšší personalizaci ovládání.“

Nové aplikace zajistí zefektivnění procesu řízení dokumentů například díky možnosti tisknout nebo skenovat přímo ve spojení s platformou MS SharePoint nebo cloudovými službami Google či Evernote. Uživatelé také mohou šířit firemní informace prostřednictvím spořiče ovládacího displeje nebo přímo z panelu zařízení tisknout užitečné papírové šablony, jako jsou notové osnovy nebo milimetrový papír.

Konica Minolta v rámci vývoje svých zařízení již dlouhodobě pracuje s nejmodernějšími technologiemi. Poslední inovovanou řadu tiskových strojů kategorie „e“ například vybavila řídícími panely s funkcí Multitouch, která umožňuje ovládání gesty. Aplikace z obchodu bizhub MarketPlace jsou nyní kompatibilní s celkem 25 modely jak starších multifunkčních zařízení, tak i nejnovější série kategorie „e“. Další modely se k nim přidají ještě v tomto roce.

Kontakt:
DDeM, s. r. o.
Garik Hammer
Polská 10, 120 00 Praha 2
tel.: +420 739 004 799, +420 222 250 300
e-mail: ghammer@ddem.cz

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY