DEPRAG je označován jako "preferovaný systémový integrátor"

11 Února 2016
Zahraniční zprávy
Firma Deprag je nyní "upřednostňovaným systémovým integrátorem" firmy Stäubli Tec-Systems Robotics

Bayreuth – Amberg, DE - 11.2.2016 - (PREKON) - Firma Deprag je nyní „upřednostňovaným systémovým integrátorem“ firmy Stäubli Tec-Systems Robotics. Tímto označením vyjádřila firma Stäubli své ocenění za loajální a spolehlivé partnerství. V rámci dlouholeté konstruktivní spolupráce postupně integroval Deprag své inovativní aplikace do značeného množství robotů z firmy Stäubli.

Stäubli Robotics je celosvětově vedoucím výrobcem robotů, nabízí rozsáhlý sortiment čtyř a šestiosých robotů s nosností až 190 kilogramů. Standardní nabídka robotů je neustále inovována o speciální řady pro zvláštní použití, jako je např. použití v čistém, vlhkém, sterilním prostředí nebo v prostředí s nebezpečím výbuchu. Dnes lze najít přesného a flexibilního robota na všech trzích i ve všech průmyslových oblastech, jako je např. automobilový průmysl, potravinářství, humanitní vědy, strojírenství, plastikářský průmysl.

Prodejní strategií firmy Stäubli je budování dlouhodobého partnerství se systémovými integrátory. Přičemž Stäubli Robotics podporuje své partnery při vývoji rozhodujících automatizovaných řešení ve všech oblastech. „Velice si ceníme úzké spolupráce se zákazníky na projektu. Ceníme si i spolupráci s firmou DEPRAG, díky níž mohlo být realizováno mnoho individuálních, flexibilních a vysoce technických automatizovaných řešení“, objasňuje Gerald Vogt, ředitel společnosti Stäubli Robotics v Německu.

Firma DEPRAG se v průběhu let stala globální a etablovanou firmou nabízející montážní automatizaci, vycházela vždy ze své základní kompetence – z kvalitní šroubovací techniky. Byla realizována především řešení pro dodavatele automobilového průmyslu a pro výrobu elektroniky. „Tato řešení používají zákazníci po celém světě. Přičemž stále častěji jsou používány průmyslové roboty jako samozřejmé manipulační komponenty. Jejich spolehlivost, jednoduchá obsluha a flexibilita jsou rozhodující pro úspěch celého zařízení. Všechny tyto vlastnosti naleznete v produktech našeho partnera Stäubli Robotics“, potvrzuje Dr. Rolf Pfeiffer, ředitel společnosti DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. v Ambergu.

Firma Stäubli nabízí řešení v oblasti mechatroniky ve třech specializovaných divizích: textilní, konektorové a robotové. S 4500 zaměstnanci je dnes firma Stäubli mezinárodním koncernem se sídlem v Pfäffikonu ve Švýcarsku, ve 25 zemích má vlastní pobočky a ve více než v 50 zemích své distributory. www.staubli.com

Kontakt: 

Stäubli Robotics (Německo) : s.koban@staubli.com
DEPRAG SCHULZ GMBH u. CO. : d.duebbelde@deprag.de

###

-deprag-

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY