Siemens ČR: Ředitelem divize Building Technologies se stal Uwe Tilzen

firma: Siemens
15 Února 2016
Zahraniční zprávy
Vedení divize Building Technologies společnosti Siemens Česká republika převzal Rakušan Uwe Tilzen (50 let)

Praha, 15.2.2016 - (PREKON) - Vedení divize Building Technologies společnosti Siemens Česká republika převzal Rakušan Uwe Tilzen (50 let). Z pozice ředitele bude zastřešovat strategický rozvoj aktivit divize v rámci země.

Svou kariéru u společnosti Siemens započal Uwe Tilzen v 1987 v Rakousku, kdy zde nastoupil jako Sales Manager elektromechanických produktů. V roce 1991 se stal ředitelem segmentu Electromechanical Products. O sedm let později byl jmenován ředitelem pro Fire Safety & Security Systems pro oblast Vídeň. Od roku 2002 převzal v rámci Siemens funkci ředitele obchodní jednotky Security Systems pro Rakousko, o pět let později přešel na stejnou pozici tentokráte pro Německo. Koncem roku 2011 se stal globálním ředitelem pro segment Fire Safety & Security Life Cycle Solutions a od roku 2013 pak zastával pozici globálního ředitele pro Portfolio & Offerings Business Line Solution.

Vystudoval vyšší odbornou školu ve Vídni, kde získal titul inženýr. Je ženatý a ve volném čase hraje golf, lyžuje a jezdí na kole.

Kontakt pro média: 
Kateřina Pištorová,
telefon: +420 603 196 685,
E-mail: katerina.pistorova@siemens.com

###

-siemens-

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY