Chapman Taylor opět jmenován "Architektonickou firmou roku"

25 Února 2016
Zahraniční zprávy
Titul získal v rámci CEE Retail Real Estate Awards za dodané portfolio, které zahrnovalo řadu projektů vytvořených pražskou kanceláří

Praha, 25. února 2016 – Chapman Taylor nedávno oznámil, že získal titul “Architektonická firma roku 2015” v rámci CEE Retail Real Estate Awards za dodané portfolio, které zahrnovalo řadu projektů vytvořených pražskou kanceláří.

Cenu převzala Aleksandra Zentile-Miller, ředitelka varšavského studia Chapman Taylor, během slavnostního večera, který se konal 28. ledna v hotelu Intercontinental ve Varšavě.

„Chapman Taylor získal toto prestižní ocenění již po osmé,“ řekl ředitel pražského studia Jon Hale. „Jsme samozřejmě velmi potěšeni, že naši kolegové v celém regionu byli opět uznáni za své úsilí a odhodlání a práci na jedněch z nejlepších komerčních nemovitostí ve střední a východní Evropě,“ dodal.

Mezinárodní porota složená ze zkušených odborníků v oboru vybrala a ocenila Chapman Taylor za profesionální služby při tvorbě a realizaci úspěšných projektů v oblasti retailu a polyfunkčního využití v celém regionu střední a východní Evropy.

Jon Hale a Jan Pokorný z pražského týmu Chapman Taylor také navštíví, spolu s více než 21000 mezinárodními účastníky z 93 zemí světa, letošní ročník realitní konference MIPIM, která se bude konat ve francouzském Cannes od 15. do 18. března.

Kontakt pro média:
Gabriela Dvořáková - gabriela.dvorakova@bestcg.com; +420 601 357 066
Veronika Hanzlíkova -  veronika.hanzlikova@bestcg.com; + 420 602 117 155

###

-bestcg-

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY