4ka si vybrala Promoteri.eu

23 Února 2017
Doprava
Slovenský mobilní operátor 4ka naplánoval rozsáhlou podporu sales promotion. Pro spolupráci v tendru si vybral agenturu Promoteri.eu. Cílem první kooperace je ještě

Praha 23. února 2017 (PREKON) — Slovenský mobilní operátor 4ka naplánoval rozsáhlou podporu sales promotion. Pro spolupráci v tendru si vybral agenturu Promoteri.eu. Cílem první kooperace je ještě více představit nabídku čtvrtého operátora koncovým uživatelům a nabídnout jim možnost začít ihned na místě využívat služby 4ka.

První vzájemná spolupráce, která začala v lednu letošního roku a pokračuje také v únoru, je založena na výběru více než 30 slovenských pošt a jejich obsazení promotéry. Ti zde aktivně oslovují příchozí klienty a prezentují jim 4ka produkty a služby, s cílem dostat nabídku operátora do povědomí a zvýšit mu obrat.

V lednu bylo do akce zapojeno přes 100 promotérů, kteří odpromovali 2 300 promohodin. Oslovili přes 9 000 lidí, z nichž několik stovek lidí shledalo nabídku natolik zajímavou, že služby operátora začali využívat.

Za značkou mobilního operátora 4ka stojí společnost SWAN Mobile a jejím hlavním distribučním kanálem je Slovenská pošta. Z tohoto důvodu byly právě pobočky Slovenské pošty vybrány jako vhodné místo pro celou kampaň. Je zde možné zakoupit všechny produkty 4ka, od SIM karty Moja 4ka, přes nové tarifní paušály „TO“ bez závazku až po mobilní telefony.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY