Čeští návštěvníci se v Astaně nemusí obávat jazykové bariéry

16 Května 2017
Zahraniční zprávy
Čeští podnikatelé, hledající nové obchodní kontakty na letošní Mezinárodní specializované výstavě EXPO 2017 v Astaně, ani její běžní návštěvníci, se při svém pobytu v Kazachstánu nemusejí obávat jazykové bariéry.

16. května 2017 – (PREKON) – Oficiální touroperátor českého zastoupení na EXPO disponuje dostatečným počtem česky mluvících průvodců a překladatelů. Vedle tuzemských pracovníků českého pavilonu budou navíc česky hovořit také všichni kazašští zaměstnanci našeho zastoupení v Astaně.

„Součástí personálu našeho národního pavilonu budou tlumočníci hovořící kazašsky, rusky, anglicky a samozřejmě česky. Přestože v Astaně bude zastoupeno přibližně 110 zemí, narazit na jazykovou bariéru při komunikaci s účastníky výstavy, dalšími podnikateli a obchodníky, bude díky zázemí českého pavilonu a našemu profesionálnímu servisu prakticky nemožné,“ uvedl Kamil Krupka, jednatel českobudějovické cestovní kanceláře Quicktour, která je partnerem a oficiálním touroperátorem českého zastoupení na EXPO 2017 v Astaně.

S kompletním servisem při pobytu v Astaně a v dalších oblastech Kazachstánu, mohou stoprocentně počítat účastníci všech cest pořádaných v oficiálně vypsaných termínech i při speciálně sjednaných návštěvách výstavy EXPO 2017 v této středoasijské zemi.

„Firemní balíčky obsahují letenky, ubytování, transfery, průvodcovské a překladatelské, včetně zajištění možnosti prezentace firmy v rámci českého pavilonu,“ zdůraznil Krupka. Quicktour jako oficiální touroperátor českého zastoupení na EXPO 2017 v Astaně při přípravě jednotlivých výjezdů do Kazachstánu úzce spolupracuje s kazašským velvyslanectvím v Praze, Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Svazem průmyslu a dopravy ČR i s komisařem české expozice v Astaně Janem Krsem.

„Oficiální termíny se týkají především data zahájení výstavy a Českého dne na EXPO v sobotu 15. července,“ poznamenal Krupka.

Podnikatelsky i cestovatelsky velmi zajímavý je například pětidenní pobyt v Astaně, spojený s návštěvou výstavy, prohlídkami hlavního města a jeho okolí, od 13. do 17. července, či devítidenní pobyt ve dnech 13. až 21. července, rozšířený o návštěvu bývalého hlavního města Kazachstánu Almaty, dříve Alma Aty, ležícího na jihovýchodě země poblíž hranice s Kyrgyzstánem na úpatí pohoří Ťan-šan, i o další zajímavosti země.

Zájemcům o delší poznávací pobyt je pak určen dvanáctidenní pobyt od 5. do 16. září, který vedle návštěvy výstavy EXPO, Astany, Almaty a dalších atraktivních míst v Kazachstánu, zahrnuje rovněž šestidenní cestu po Kyrgyzstánu.

Mezinárodní specializovaná výstava EXPO 2017 se koná od 10. června do 10. září a je skvělou příležitostí pro tuzemské podnikatele i cestovatele. V kazašské metropoli se v rámci této tříměsíční výstavy očekává až šest miliónů návštěvníků z celého světa. 

 

Více informací na www.expo2017.com a www.quicktour.cz 

 

Kontakt:

Mgr. Kamil Krupka, jednatel

Cestovní kancelář QUICKTOUR
centrála: Biskupská 12, 370 01 České Budějovice, Česká republika
mobil: +420 602 364 305
e-mail: kamil@quicktour.cz

 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY