OMV modernizuje další stanice

firma: OMV
17 Května 2017
Auto
Obnovou projdou gastronomické koutky a shopy VIVA. Nové gastrokoutky zmodernizované podle nejnovějších trendů.

Praha, 17. května 2017 – (PREKON) – Společnost OMV pokračuje v modernizaci svých čerpacích stanic. Nově mohou zákazníci využívat další čtyři zrekonstruované stanice OMV VIVA s modernizovanými gastronomickými koutky. Do konce roku se budou řidiči na svých cestách moci setkat po celé České republice již se 33 upravenými stanicemi a v následujících letech pak projde modernizací zbytek sítě. 

V dnešní zrychlené době uvítáme na svých cestách odpočinek. Na čerpacích stanicích OMV VIVA si můžete zpříjemnit čas na cestách v nových gastrokoutcích vylepšených podle nejnovějších trendů. Zvýšená pozornost byla věnována zejména přirozenému proslunění prostor, modernizaci prodejních pultů, ale také prodejních podhledů, které jsou nově vybaveny příjemnými LCD obrazovkami. Koutky k sezení poskytují maximální pohodlí a klid k relaxaci. Důležitými úpravami prošlo i zázemí bistra, které nyní umožňuje nabízet výrazně větší škálu čerstvě připravovaného občerstvení. Nově jsou v nabídce zařazeny například tři sendviče z vysoce kvalitních surovin, které navrhl známý italský šéfkuchař Emanuele Ridi: Focaccia Proscuitto, Manu sendvič a Taleggio bageta.

„Považujeme za klíčové dopřát řidičům a jejich spolucestujícím před další cestou možnost relaxace v klidném a stylovém prostředí,” zmiňuje Michal Janda, marketing manager OMV CZ. „Spolu s kvalitou našeho gastronomického servisu, především italskou praženou fairtrade kávou a občerstvením z kvalitních surovin, připravovaným přímo v bistru stanice, určujeme nové standardy pro občerstvení na cestách. Pro řidiče se chceme stát jasnou volbou číslo jedna.”

OMV dlouhodobě staví svůj obchodní úspěch na silném prozákaznickém přístupu, definovaném v rámci filosofie „We care more.“ Klientům přináší služby nad rámec jejich očekávání. Čerpací stanice se zaměřují na maximální pohodlí a komfort při čerpání pohonných hmot, prodejny VIVA nabízí nadstandardně široký sortiment včetně výběrových čerstvých potravin.

 

Nově zrekonstruované stanice

 

  • Praha, Strakonická ulice
  • Praha, ulice K Barrandovu, Slivenec
  • Praha, ulice K Horkám
  • Příbram, Evropská ulice

 

Doplňující informace:

 

OMV Česká republika, s.r.o.

Společnost OMV Česká republika, s.r.o. s centrálou v Praze působí na českém trhu od roku 1991. V České republice provozuje přes 160 čerpacích stanic. Stanice nabízí celou řadu důležitých služeb pro vozy i cestující. Zákazníci mohou nejen natankovat premiové pohonné hmoty, koupit maziva nebo umýt svůj vůz, ale také se občerstvit v obchodech VIVA, nabízejících čerstvé sendviče a další občerstvení spolu s celou řadu dalších doplňkových služeb. OMV Česká republika, s.r.o. přímo zaměstnává téměř 40 lidí a prostřednictvím své sítě čerpacích stanic vytvořila více než 2 000 pracovních míst.

 

Pro další informace, prosím, kontaktujte:

Jan Řezáč, FYI Prague:        M +420 777 066 063             Email: jan.rezac@fyi.cz

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY