Přijďte do Českých Budějovic, přijďte na zetory

16 Srpna 2017
Auto
Tradičně se koncem srpna v České republice koná mezinárodní agrosalon Země živitelka a značka ZETOR bude opět u toho.

Brno, 16. 8. 2017 – (PREKON) – Za 44 let existence zemědělského veletrhu se ZETOR účastnil všech ročníků a vždy využil příležitost představit zemědělcům novinky a produktovou nabídku traktorů. Letošní rok nebude výjimkou a příznivci značky se mohou těšit na prezentaci úsporných traktorů modelových řad PROXIMA a FORTERRA a představení nového MAJORU HS.

Na stánku společnosti ZETOR TRACTORS a.s. si mohou zájemci prohlédnout v době konání Země Živitelky traktory modelových řad FORTERRA a PROXIMA v emisním řešení STAGE IV. Modernizované stroje jsou ceněny pro nízké provozní náklady, úspora ve spotřebě paliva dosahuje až 19 % v závislosti na vykonávané činnosti.

Traktory PROXIMA disponují 4válcovými motory ZETOR o výkonech od 80 do 120 koní. Rozlišujeme tři základní typy strojů – CL, GP a HS. Jednotlivé modely přinášejí širokou škálu převodovek s ohledem na potřeby uživatelů, od mechanických až po elektrohydraulické s násobičem krouticího momentu (PowerShift) a elektrohydraulickým reverzorem umožňující řazení pod zatížením (PowerShuttle). PROXIMY patří do skupiny univerzálních zemědělských kolových traktorů určených především k agregaci se zemědělskými stroji nebo pro komunální a lesnické využití.

Traktory řady FORTERRA vynikají svou robustností a silou. V modelové řadě najdeme hned tři varianty. Model CL je vybaven čtyřválcovým motorem s výkonem v rozsahu od 96 do 136 koní a základní převodovkou 24/18. FORTERRA HSX získala navíc, ve srovnání se základním modelem, modernější převodovku o rozsahu 30/30 s hydraulickou reverzací. Vlajkovou lodí značky ZETOR je nejvyšší model HD. Jde o přímého konkurenta 6 válcových traktorů, disponuje výkonem až 147 koní, má robustnější tělo, odpruženou nápravu a multifunkční ovládací panel.

Největší novinkou na stánku ZETOR bude nový MAJOR HS, který se v Českých Budějovicích poprvé představí české široké veřejnosti.

„Nový MAJOR HS je určen pro zákazníky, kteří preferují u strojů dané výkonnostní třídy vyšší komfort, ale zároveň stále vyžadují nízké provozní náklady. MAJOR HS je univerzální stroj, vhodný k agregaci se zemědělskými stroji, ale i pro dopravu. Své uplatnění najde na menších a rodiných farmách a práci zastane i v komunálních službách,“ říká Robert Todt, ředitel Úseku prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s.

Základní inovací MAJORU HS je nová převodovka s rozsahem 24 rychlostí vpřed a 12 rychlostí vzad. Traktor disponuje dvoustupňovým násobičem krouticího momentu (PowerShift) a je vybaven i hydraulickým reverzorem (PowerShuttle), který umožňuje změnu směru jízdy i pod zatížením. Nový stroj je o 10 km/h rychlejší ve srovnání s původním modelem a dosahuje maximální rychlosti 40 km/h. Vyznačuje se nadstandardně vysokou zvedací silou, a to až 3 300 kg.

„Našim zákazníkům nabízíme maximální podporu. Zaměřujeme se na vývoj nových produktů, dostupnost náhradních dílů a poskytování profesionálních a rozvinutých zákaznických služeb. Pozornost ale věnujeme také otázce financování strojů. Na veletrhu budeme mít připravenou výhodnou finanční nabídku. Zveme proto všechny zájemce na náš stánek do Pavilonu Z, aby se informovali o bližších podmínkách,“ dodává Robert Todt.

Zájemci o nákup nových strojů mohou získat cenové zvýhodnění až 58 000 Kč na modely FORTERRA HSX a FORTERRA HD s klimatizací zdarma. Bližší informace o produktech, službách a možnostech financování lze získat u autorizovaných prodejců značky ZETOR nebo na webových stránkách společnosti www.zetor.cz.

 

O společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR. Vlastníkem společnosti je od roku 2002 slovenská společnost HTC holding a.s. Výrobní kapacita je soustředěna v Brně-Líšni a v současnosti společnost zaměstnává okolo 700 lidí. V zahraničí je ZETOR zastoupen šesti dceřinými společnostmi (afilacemi) ve Velké Británii, Francii, Německu, Polsku, Severní Americe a v Indii. Z celkové produkce jde 85 % na export. Vedle ČR a SK patří mezi tradiční trhy Polsko, Litva, Irsko, Německo, Velká Británie, Francie, USA anebo Bulharsko.

V roce 2016 oslavila značka ZETOR 70 let od svého vzniku. Za dobu své existence prodala více než 1,3 milionu traktorů do 136 zemí světa. Zákazníkům ZETOR nabízí ideální poměr kvality a ceny produktů. Díky vlastnímu výrobnímu a vývojovému centru v Brně jsou traktory neustále inovovány, a poskytují tak zákazníkům tu nejlepší kombinaci síly a výkonu motoru, jednoduchého účelného provedení a vynikající provozní efektivity. Portfolio značky ZETOR v současné době zahrnuje čtyři modelové řady traktorů (MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL), plánuje se rozšíření na šest modelových řad. V roce 2015 představil ZETOR TRACTORS a.s. designový koncept ZETOR by Pininfarina, který bude postupně aplikován na všechny modelové řady. Kromě traktorů společnost vyrábí a prodává také samostatné motory a traktorové komponenty. V nabídce jsou mj. dvě řady čelních nakladačů ZETOR SYSTEM a originální oleje značky ZETOR. ZETOR poskytuje také služby v oblasti servisu a prodeje náhradních dílů a je schopný zajistit dodání žádaných komponentů po celém světě.

 

Podrobnější informace o značce ZETOR a jejích produktech naleznete na:

http://www.zetor.cz

www.zetorbypininfarina.cz

 

Sledujte ZETOR TRACTORS také na sociálních sítích:

Facebook: https://www.facebook.com/zetor/?fref=ts

Twitter: https://twitter.com/zetortractors

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/zetor-tractors-a-s-

 

Kontakt pro další informace:

Alexandr Kuchař, ZETOR TRACTORS a.s., mob.: +420 739 327 983, e-mail: akuchar@zetor.com

Šárka Štočková, AMI Communications, mob.: +420 724 518 026, e-mail: sarka.stockova@amic.cz

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY