HP a Deloitte společně urychlí digitální transformaci globálního zpracovatelského průmyslu

firma: HP
29 Srpna 2017
Informační technologie
Unikátní spojení přední 3D tiskové platformy od HP a jedinečných zkušeností Deloittu v oblasti digitální transformace.

V Praze, 29. srpna 2017 – (PREKON) – HP Inc. a Deloitte Consulting LLP oznámily unikátní spojení, které pomůže urychlit digitální transformaci světového zpracovatelského průmyslu. Obě společnosti budou spolupracovat na implementaci 3D tiskových systémů od HP do  velkoobjemových výrobních prostředí.

Bezkonkurenční zkušenosti nové aliance v oblasti digitálního provozu pomohou podnikatelům urychlit fázi návrhu i výroby produktů. Umožní vytvořit flexibilnější výrobní a dodavatelské řetězce a zlepší efektivitu celého výrobního cyklu. Zvýší se  také množství inovací, urychlí dodávky na trh, náklady a odpad se naopak sníží, vytvoří se nové trhy po celém světě a velkým podnikům se zlepší konkurenceschopnost v současné dynamické globální ekonomice. To vše předurčuje příchod nové globální průmyslové revoluce.

HP do této aliance přináší oceňované řešení a nástroje HP Jet Fusion 3D a bohaté zkušenosti s digitální transformací průmyslu. Deloitte nabízí svoji světovou zákaznickou základnu a vynikající výrobní vztahy, bohaté zkušenosti s digitálním provozem a skvělé výsledky v transformaci dodavatelských řetězců pro největší světové společnosti.

“Čtvrtá průmyslová revoluce přichází. Žádné odvětví světové ekonomiky neprochází radikálnější transformací než výrobní trh, který dnes dosahuje hodnoty 12 bilionů dolarů,” říká Dion Weisler, president a CEO, HP Inc. “Společnosti, které investují do digitální transformace, budou o krok napřed před konkurencí. Společně s Deloittem a díky naší revoluční 3D tiskové technologii, pomáháme našim zákazníkům v této nové éře zvítězit.”

“Digitalizace světové výroby bude mít dopad na firmy a zákazníky na celém světě. 3D tisk v tom bude hrát zásadní úlohu. Výroba, jak ji dnes známe, se od základu změní,” říká Punit Renjen, Global CEO Deloitte.  “Součástí této aliance jsou dvě výjimečné značky. Nyní můžeme těžit ze spojení přední 3D tiskové platformy od HP a našich bohatých zkušeností s digitální výrobou u řady světových klientů.”

Mezi ty patří například Amazon Web Services (AWS), Cloudera, Dassault Systèmes, Google Cloud, SAP a Siemens, kterým Deloitte pomohl zavést digitální obchodní strategii do výrobních procesů a vytvořil tak ekosystém digitálních spolupracovníků.  Deloitte tak bude hrát důležitou úlohu především v tom, že společnostem pomůže využít 3D tiskovou technologii v jejich sítích dodavatelských řetězců – tento krok vpřed může mít zásadní dopad na to, jak dnes výrobní podniky fungují.

Rychlost, hospodárnost, kvalitu a spolehlivost 3D tiskového řešení od HP využívají pro zlepšení svých výrobních procesů přední světové firmy jako BMW Group, Jabil, Johnson & Johnson, Nike a mnoho dalších.

Ucelený zpracovatelský ekosystém HP zahrnuje přední společnosti z oblasti strojírenství, vývoje softwaru, podnikatelské sféry a výroby. Jsou to například SAP, Siemens, Autodesk a Materialiseas a dále také členové otevřené platformy pro vývoj 3D materiálů včetně firem jako Arkema, BASF, Evonik, Henkel, Lehman & Voss nebo Sinopec Yanshan Petrochemical Co.

“Vidíme obrovský potenciál v příští generaci komplexního návrhu produktů, ve strojírenských, výrobních  a obchodních inovacích, které využijí 3D tiskovou technologii  HP Multi Jet Fusion s kontrolou na úrovni jednotlivých voxelů a následnou celkovou připraveností do výroby,” řekl Tony Hemmelgarn, prezident a CEO ve společnosti Siemens PLM Software.

Tato spolupráce začne ve Spojených státech a postupně se rozšíří do dalších oblastí. Obě společnosti tak navazují na stávající spolupráci, jejímž cílem je urychlit digitální transformaci podniků. Deloitte a HP budou nabízet řešení, která spojí odborné znalosti a zkušenosti Deloitte s transformací podniků s nabídkou HP v oblasti Managed Print Services, Device-as-a-Service (DaaS), mobilních řešení a kyberbezpečnosti.

 

O společnosti HP Inc.

Společnost HP Inc. vytváří technologie, které usnadňují život lidem po celém světě. Prostřednictvím našeho portfolia tiskáren, počítačů, mobilních zařízení, řešení a služeb vytváříme zážitky, které ohromí. Více informací o HP Inc. naleznete na http://www.hp.com.

 

O Deloitte

“Deloitte” je obchodní značka, pod kterou spolupracují desetitisíce nadšených profesionálů v nezávislých firmách po celém světě při poskytování auditu, poradenství, finančního poradenství, poradenství v oblasti rizik a daní a souvisejících služeb vybraným klientům. Tyto firmy jsou členy Deloitte Touche Tohmatsu Limited, britské společnosti s ručením omezeným (“DTTL”). Každý člen DTTL poskytuje služby v určité zeměpisné oblasti a podléhá zákonům a oborovým nařízením v místě jeho působnosti.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY