Konference „Robot a člověk v jednom týmu“

firma: Move up
29 Září 2017
Ostatní
V pondělí 9. října na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně agentura Move up spolu s vydavatelstvím Nová média pořádá odbornou konferenci „ROBOT A ČLOVĚK V JEDNOM TÝMU“.

29. září 2017 – (PREKON) – V pondělí 9. října na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV) v Brně agentura Move up spolu s vydavatelstvím Nová média pořádá odbornou konferenci „ROBOT A ČLOVĚK V JEDNOM TÝMU“. Konference bude probíhat od 12:00 do 18:00 h v pavilonu E, sále E2 brněnského výstaviště.

V rámci konference čeká na účastníky velmi zajímavý program, věnovaný novým směrům v robotice a praktickému využívání nejmodernějších robotů ve výrobě. Přednášky zajistí odborníci ze společností Universal Robots, ABB, Stäubli Systems, Mitsubishi Electric, B+R automatizace a další. Na místě bude také výjimečná příležitost si osobně prohlédnout vybrané nejmodernější roboty a seznámit se s jejich činností. Podrobnosti o konferenci najdete na webu www.odborne-konference.cz/robotika.

Pokud se na akci zaregistrujete do 4. října, získate vstupenku v předprodeji za nejvýhodnější cenu se slevou 50 %, která navíc zahrnuje i vstup na celý strojírenský veletrh a občerstvení v rámci konference. 

 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY