O společnosti Jihostroj a.s.

15 Listopadu 2017
Strojírenství
Jihostroj a.s. je stabilní průmyslovou firmou s více než devadesátiletou tradicí přesné strojírenské výroby, která se zabývá vývojem a výrobou prvků mobilní hydrauliky a letecké techniky...

Praha, 15. listopadu 2017 – (PREKON) – Jihostroj a.s. je stabilní průmyslovou firmou s více než devadesátiletou tradicí přesné strojírenské výroby, která se zabývá vývojem a výrobou prvků mobilní hydrauliky a letecké techniky. 

Firma působí dlouhodobě na průmyslovém trhu výrobců letadel, stavebních, lesních, zemědělských strojů a další mobilní techniky. Je členem Sdružení automobilového průmyslu a Asociace leteckých výrobců.

Rozvojová strategie firmy je zaměřena na silné inovační aktivity v oblasti trvalého vývoje vlastních výrobků a jejich zdokonalování. Jihostroj a.s. má jasnou strategii rozvoje se zaměřením na další vývoj, výrobu, prodej a servis komponentů nejvyšší kvality z oblasti hydrauliky vozidel, palivových regulačních systémů letadel a dalšího technického vybavení dopravních a manipulačních prostředků.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY