Nový balíček Foxconn 4Tech Analytics Discovery

firma: Foxconn
28 Listopadu 2017
Informační technologie
Startovací balíček Foxconn 4Tech konzultací pro efektivní analýzu dat nejen v průmyslu.

Praha 28. listopadu 2017 – (PREKON) – Společnost Foxconn 4Tech uvedla na trh novou službu Analytics Discovery. Balíček umožňuje posoudit datové zdroje zákazníků a v souladu s integrací Průmysl 4.0 navrhnout optimální řešení využití dat vedoucí k vyšší efektivitě, optimalizaci nákladů a zlepšení výroby a služeb.

Téměř každá firma vytváří velké objemy dat, která jsou ukládána, ale dále se s nimi nepracuje z důvodu omezených zdrojů na vyhodnocování nebo chybějících nástrojů pro jejich analýzu. Podle analytiků Gartner již 25 % organizací v nějaké podobě nasadilo prediktivní analýzu a umělou inteligenci. Do roku 2018 se tak díky tomu vytvoří nové příjmy v objemu 200 miliard dolarů a v celosvětovém měřítku 768 tisíc pracovních pozic. Pokročilá analýza velkých objemů dat s predikcí vývoje budoucího stavu umožňuje včas a rychle reagovat na měnící se podmínky v podnikání a přináší prokazatelnou úsporu provozních nákladů, času, získání přehledu pro rozhodování v reálném čase nejen o výrobních zdrojích. Nyní je ten správný čas začít experimentovat a zkoušet nové koncepty.

Snadno dostupný balíček Foxconn 4Tech Analytics Discovery reaguje na aktuální požadavky trhu. V rámci pětidenních konzultací umožňuje jednoduše analyzovat aktuální stav velkých objemů dat ve výrobních firmách i jiných odvětvích a zpřístupnit informace, které dosud nebyly k dispozici. Na základě analýzy zdrojů, jejich využití a návrhu optimálního řešení tak lze snadno vytěžit příležitosti z obchodních projektů, efektivně řídit firemní procesy nebo zvýšit kvalitu výroby.

„Při prediktivní analýze dat využíváme unikátní kombinace 20 let zkušeností z průmyslu, ICT a datové analýzy, které jsme schopni nabídnout našim zákazníkům. V době exponenciálního růstu dat v každé firmě tak umíme jasně definovat optimální přístup pro práci s daty a přinášet zákazníkům novou hodnotu pro jejich podnikání. Pro vstup do světa datové analytiky jsme připravili balíček služeb, které jednoduše podpoří střední i velké firmy a otevře příležitosti pro pokročilou práci s daty,“ řekl Pavel Vrba, manažer Data Science & Business Intelligence ve společnosti Foxconn 4Tech.

Právě uvedený balíček služeb Foxconn 4Tech Analytics Discovery je k dispozici za cenu 49 900 Kč.

 

O společnosti Foxconn 4Tech

Vizí společnosti je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslový trh. Foxconn 4Tech vyvíjí vlastní inteligentní průmyslová řešení zaměřená na realizaci vize digitální továrny na základě principů iniciativy Průmysl 4.0. Prostřednictvím unikátních řešení Foxconn 4Tech pomáhá zákazníkům vytvářet zcela nové obchodní příležitosti a přispívá k jejich vyšší efektivitě v rychle se měnícím, daty řízeném průmyslovém prostředí. Portfolio Foxconn 4Tech produktů a řešení zahrnuje Industriální IoT, BI, prediktivní analýzu dat, rozšířenou realitu, průmyslovou automatizaci, systémy MES a WMS, procesní inženýrství, robotiku, mechatroniku, systémovou integraci procesů a mnoho dalších.

Více informací na www.foxconn4tech.com a www.linkedin.com/company/foxconn-4tech.

 

O společnosti Foxconn
Společnost FOXCONN CZ byla založena 18. května 2000 jako regionální výrobní centrála skupiny Foxconn v Evropě. Výrobní prostory se nachází v Pardubicích, kde probíhá finální montáž PC, zařízení pro budování počítačových sítí a výroba dalších elektronických a strojírenských zařízení. V Kutné Hoře společnost Foxconn Technology CZ vyrábí mnoho typů serverů pro renomované společnosti z oblasti IT. Společnosti Foxconn CZ a Foxconn Technology CZ jsou součástí globální skupiny Foxconn Technology Group, která je největším výrobcem elektroniky a počítačových součástek na světě. Tržby Foxconnu v České republice dosáhly v roce 2016 117,8 mld. Kč a firma zde zaměstnává přibližně 5 000 zaměstnanců.

Více informací na www.foxconn.cz a www.foxconn-gfo.com.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY