JSV na výstavě Agritechnica 2017

12 Prosince 2017
Strojírenství
Firma Jihostroj se jako každoročně zúčastnila mezinárodního veletrhu pro zemědělství a zemědělskou techniku v Hannoveru...

Praha, 12. prosince 2017 – (PREKON) – Firma Jihostroj se jako každoročně zúčastnila mezinárodního veletrhu pro zemědělství a zemědělskou techniku v Hannoveru – Agritechnica 2017. Na veletrhu se prezentovalo více jak 2800 vystavovatelů z 53 zemí. Během veletržního týdne shlédlo vystavované exponáty na 450 000 návštěvníků z celého světa.

Jihostroj představil ucelený a široký inovovaný sortiment zubových čerpadel a hydromotorů pro velkou řadu mobilních aplikací (kde je kladen důraz na komplex vysokých parametrů) a průmyslové aplikace, prezentovanou novinkou bylo například zubové čerpadlo/motor T3T se speciální technologií ozubení, zajišťující redukci hluku a tlakových pulsací, což je v některých aplikacích kritické.

Cílem Jihostroje na Agritechnice bylo primárně prohloubit působnost na Evropském trhu, ale při vědomí, že veletrh navštívilo 450 tis. návštěvníků z desítek zemí světa, nebyla nouze ani o kontakty z Asie, Indie, Íránu apod.

Jihostroj vedl na veletrhu Agritechnica řadu jednání po celou dobu veletrhu, ať už se stávajícími partnery, kde se probíraly jejich nové projekty a rozvoj stávajícího businessu, tak i s novými potenciálními zákazníky Jihostroje. Hodnota exportu hydraulických prvků z Jihostroje dosahuje hodnoty přes 300 mil. Kč. Jednotlivé velké projekty mohou dosáhnout úrovně tržeb i okolo 10 mil. Kč ročně. 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY