Český „král dekorací“ vyzdobil moskevské letiště Šeremeťjevo

14 Prosince 2017
Ostatní
Na letišti panuje magická atmosféra Vánoc a novoročních pohádek.

Praha, 14. prosince 2017 – (PREKON) – Mezinárodní letiště Šeremeťjevo zdobí novoroční motivy, navržené a vyrobené českou firmou S.O.S. Dekorace. Ta získala zakázku na výzdobu letiště v náročném tendrovém řízení. Klasické zářivé vánoční koule a girlandy, stylizovaná perníková letadla, kufry a mnoho dalších prvků, jejichž společným motivem jsou příběhy z cest a slavností.

„Zvláštní pozornost jsme při návrhu dekorace chtěli věnovat dětem, proto jsme navrhli co nejvíce zábavných prvků pro malé pasažéry. Kromě klasických vánočních a novoročních ozdob jsme na letišti vytvořili tři fotografické zóny s pohádkovými jeleny, medvědy a dárky. Snažili jsme se vytvořit takové ozdoby, díky kterým by letiště Šeremeťjevo získalo popularitu v sociálních sítích. Děti a dospělí se budou navzájem fotit a sdílet své snímky“, říká generální ředitel a majitel společnosti S.O.S. Dekorace Jakub Olbert.

Na terminálech D, E a F letiště v Šeremeťjevu najdete tematické kompozice s hrdiny novoročních pohádek a všemi prvky vánoční nálady a dárků. Každý zájemce si může udělat památeční selfie, umístit fotku na své webové stránce a získat ocenění od svých přátel a odběratelů.

„Šeremeťjevo zajišťuje špičkové služby, je to komfortní a útulné prostředí, které předčí očekávání pasažérů a klientů. Vždy se snažíme o co nejvyšší kvalitu a individuální přístup, proto každý svátek je pro nás příležitostí vytvořit něco nezapomenutelného a nového. Novoroční a vánoční atmosféra, která na letišti panuje, dává radost tisícům ruských a zahraničních pasažérů a obdarovává je příjemnými vzpomínkami“, míní ředitelka komunikačního oddělení společnosti Mezinárodní letiště Šeremeťjevo, a.s., Anna Zacharenková.

 

Pro informaci:

S.O.S. Dekorace je špičkou na českém trh v oblasti dekorací a výzdob, již 12 let společnost zdobí vánoční stromek na Staroměstském náměstí v Praze. V roce 2016 zahájila svou cestu na ruský trh otevřením pobočky v Petrohradě. Zatím největšími projekty na ruském území byly například výzdoba obchodního centra Krasnaja plošaď (Rudé náměstí) v Krasnodaru, hlavního atria obchodního centra Monpansie v Petrohradě, obchodních center Mega TS a MEGA Novosibirsk a řady dalších míst v Krasnodaru. Společnost byla již několikrát zapsána v Guinessově knize rekordů.  

Mezinárodní letiště Šeremeťjevo je největším ruským letištěm co do objemu nákladní a pasažérské přepravy, počtu příletů a odletů, celkové velikosti přistávacích a obslužných ploch a výkonu nákladových služeb. Jsou na něm odbavovány lety do 199 směrů. V roce 2016 dosáhla jeho vytíženost svého historického rekordu, na letišti bylo odbaveno 34 milionů 30 tisíc lidí.

V r. 2016 získalo Šeremeťjevo první místo v celoevropském žebříčku kvality obsluhy pasažérů ASQ (Airport Service Quality) organizace ACI (Airports Council International, Mezinárodní organizace letišť) v kategorii letišť s celkovým počtem 25-40 milionů odbavených osob ročně.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY