ZETOR UTILIX se poprvé představí světu na výstavě Polagra Premiery 2018

19 Ledna 2018
Doprava
Značka ZETOR na veletrhu Polagra Premiery 2018 poprvé představí ZETOR UTILIX. Další premiéru, tentokrát na polském trhu, bude mít ZETOR MAJOR HS 80 v novém designu...

Poznaň, 19. ledna 2018 – (PREKON) – Značka ZETOR na veletrhu Polagra Premiery 2018 poprvé představí ZETOR UTILIX. Další premiéru, tentokrát na polském trhu, bude mít ZETOR MAJOR HS 80 v novém designu. Návštěvníci se budou moci seznámit nejen s těmito novinkami, ale také budou k vidění traktory napříč produktovým portfoliem značky ZETOR. Mezinárodní výstava proběhne ve dnech 18.–21. ledna 2018 v Poznani v Polsku.

„Výstavy Polagra Premiery se s našimi traktory účastníme pravidelně už od jejího vzniku. Účast na takové mezinárodní výstavě je skvělá příležitost, jak ukázat novinky. Letos jsme si pro návštěvníky připravili prezentaci nových strojů jako je ZETOR UTILIX a MAJOR HS 80 v novém designu. UTILIX bude k vidění vůbec poprvé a MAJOR v novém designu byl prezentován zatím pouze na listopadovém veletrhu Agritechnica, takže v Polsku budou mít traktory také premiéru”, říká Arkadiusz Fułek, ředitel ZETOR POLSKA Sp. z o.o.

Uvedením nových modelů se 4válcovými motory s výkony pod 50 koní jako je UTILIX vstupuje značka ZETOR do nového sektoru trhu, kde doposud nefigurovala. Tyto menší stroje najdou uplatnění v komunálních službách, při lehčích zemních pracích, v pěstitelství a zahradnictví. A díky své obratnost se traktory skvělé hodí také ve stájích a jiných omezených prostorech. Představením traktorů z nižší výkonnostní třídy reaguje společnost ZETOR TRACTORS a.s. na poptávku ze strany uživatelů. Technická specifikace strojů je k dispozici zde.

Návštěvníci veletrhu budou mít možnost se seznámit nejen se žhavými novinkami, ale také se stálicemi produktového portfolia značky ZETOR. K vidění bude FORTERRA HSX 130 s čelním nakladače z nové řady ZQ s drapákovými vidlemi nebo FORTERRA HD 150 ve speciální bílé úpravě. Dále bude na stánku ZETOR PROXIMA HS 100 s čelním nakladačem ZL a lopatou a ZETOR MAJOR CL 80 také s čelním nakladačem a kleštěmi na balíky.

„V rámci největší a nejznámější výstavy v Polsku bychom rádi ukázali potencionálním zákazníkům, že s traktory ZETOR jsme schopni pokrýt potřeby všech, těch nejmenších zemědělců a pěstitelů až po velké podniky, a to nejen v oblasti zemědělství, ale také například v komunálních službách nebo při údržbě zeleně apod.”, dodává k produktovému portfoliu Arkadiusz Fułek.

Stánek značky ZETOR s výstavní plochou 500 m2 najdete v hale č. 8. Letošní mezinárodní veletrh Polagra Premiery proběhne už po sedmé a představí se zde přes 400 výrobců a značek z oblasti zemědělského průmyslu a každoročně na veletrh dorazí více než 45 000 návštěvníků.

 

O společnosti ZETOR TRACTORS a.s.

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. je výrobcem traktorů ZETOR. Výrobní kapacita je soustředěna v Brně-Líšni a v současnosti společnost zaměstnává cca 650 osob v Brně a dalších 100 v zahraničí. Zde je ZETOR zastoupen šesti dceřinými společnostmi (afilacemi), a to ve Velké Británii, Francii, Německu, Polsku, Severní Americe a v Indii. Z celkové produkce jde 85 % na export. Vedle ČR a SK patří mezi tradiční trhy Polsko, Litva, Irsko, Německo, Velká Británie, Francie anebo USA.

V roce 2016 oslavila značka ZETOR 70 let od svého vzniku. Za dobu své existence prodala více než 1,3 milionu traktorů do 136 zemí světa. Zákazníkům ZETOR nabízí ideální poměr kvality a ceny produktů. Díky vlastnímu výrobnímu a vývojovému centru v Brně jsou traktory neustále inovovány, a poskytují tak zákazníkům tu nejlepší kombinaci síly a výkonu motoru, jednoduchého účelného provedení a vynikající provozní efektivity. Portfolio značky ZETOR zahrnuje šest modelových řad traktorů (UTILIX, HORTUS, MAJOR, PROXIMA, FORTERRA a CRYSTAL) s výkony od 40 do 160 koní. Do budoucna se plánuje další rozšíření modelových řad s vyššími výkony. Na veletrhu AGRITECHNICA 2017 společnost představila první modelovou řadu MAJOR v jedinečném atraktivním ZETOR designu, který bude postupně implementován na všechny stroje ZETOR. Společně s traktory společnost vyrábí a prodává samostatné motory a komponenty. V nabídce jsou mj. dvě řady čelních nakladačů ZETOR SYSTEM a originální oleje značky ZETOR. ZETOR poskytuje také služby v oblasti servisu a prodeje náhradních dílů a je schopný zajistit dodání žádaných komponentů po celém světě.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY