Arcserve pomáhá zákazníkům se zavedením GDPR procesů do praxe

firma: Arcserve
09 Února 2018
Informační technologie
Speciální akce pro resellery a jejich zákazníky...

Praha, 9. února 2018 – (PREKON) – Společnost Arcserve, dodavatel komplexních řešení pro ochranu a dostupnost dat, chce pomoci zákazníkům se zavedením GDPR procesů do praxe.

Arcserve nabízí všem resellerům a jejich zákazníkům do 31. 3. 2018 softwarovou licenci pro archivaci emailové komunikace na jeden rok ZDARMA!

Všichni zákazníci, kteří dosud nepoužívají řešení Arcserve UDP Archiving mají jedinečnou možnost získat v tuto chvíli ZDARMA „50 Mailboxes Pack 1-year subscription license“ pomocí tohoto promo kódu:

EMEA_APAC_Enduser_Archiving _Free 50 Mailboxes Pack 

 

O společnosti Arcserve

Společnost Arcserve vyvíjí řešení pro ochranu a vysokou dostupnost dat. První produkty uvedla na trh v roce 1990 pod značkou Cheyenne Software, od roku 2014 působí samostatně. V roce 2014 byla vydána platforma Arcserve Unified Data Protection (UDP), komplexní řešení pro zálohování a obnovu dat v prostředí fyzické i virtuální infrastruktury a cloudu. Společnost Arcserve má více než 45 000 zákazníků ve 150 zemích světa a po celém světě více než 7 500 partnerů (prodejců, distributorů a poskytovatelů služeb). Ústředí společností sídli v Minneapolisu (Minnesota).

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY