V dubnu otevřeno rekordních pět OK POINTů

30 Dubna 2018
Finance
V dubnu otevřely Broker Consulting a mBank rekordních pět OK POINTů napříč celou Českou republikou...

Praha, 30. dubna 2018  (PREKON)  V dubnu otevřely Broker Consulting a mBank rekordních pět OK POINTů napříč celou Českou republikou. Ze stávajících 33 poboček se tak síť rozšiřuje na 38 OK POINTů, na nichž mohou klienti pohodlně vyřešit finance i reality spolu.  

„Nově jsme zvětšili síť pražských poboček o OK POINTy v Praze 5 na Waltrovce a v Praze 10 na Kubánském náměstí. K nim se přidaly ještě Jablonec nad Nisou, Chomutov a Znojmo,“ uvádí Radim Štantejský, manažer projektu OK POINT z Broker Consulting, a dodává: „Do konce roku mám v plánu otevřít padesát OK POINTů po celé republice. Budeme mít také několik provozovatelů, kteří budou mít více než jeden OK POINT. Po Jitce Přibylové v Praze to budou v dohledné době na severní Moravě bratři Aleš a Marek Berbrovi.“

OK POINT Praha Waltrovka

Pobočka se nachází v areálu bývalé továrny Waltrovka, kde v posledních letech vznikla moderní čtvrť s kancelářskými a rezidenčními budovami. Franšízantkou je Jitka Přibylová, oblastní ředitelka Broker Consulting a provozovatelka OK POINTů v Praze v Klimentské ulici a na Rohanském nábřeží. Pobočka na Waltrovce se může pochlubit jedním unikátem, jedná se zatím o největší OK POINT z celé franšízové sítě. Je vybavena moderními technologiemi, dvěma privátními zónami a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Klientům budou k dispozici čtyři finanční konzultanti. Dostupná je z nedaleké stanice metra Jinonice, autobusem či vlakem a také díky blízkosti dopravních tepen i vozem.

„Moderní a digitální technologie jsou pro Broker Consulting základem, na OK POINTech pracujeme on-line na tabletech, bez zbytečného papírování. Pilířem je aplikace Brok, která klientům pomáhá pochopit, o čem je Finanční plán Broker Consulting. Přináší zákaznický zážitek. Klient si díky ní umí představit, jaký bude výsledek našeho plánování za desítky let,“ vysvětluje franšízantka Jitka Přibylová.

OK POINT Praha Kubánské náměstí

Tato pobočka se naopak nachází ve staré zástavbě na pomezí městských částí Vršovice a Strašnice, nedaleko tramvajové zastávky Kubánské náměstí. Franšízantem je Karel Horák, který je zkušeným podnikatelem. OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Dostupný je jak městskou, tak i vlastní dopravou s možností parkování v přilehlých ulicích.

„Na OK POINTu se mi už od počátku líbila šíře nabízených finančních a realitních služeb, které opravdu dokážou pomoci celé rodině napříč generacemi. Franšíza je pro mne spojena nejenom s rodinnými financemi, ale i s rodinným podnikáním. Na pobočce jsme momentálně tři, kromě mne i dcera Adéla a kolega s desetiletou praxí v oboru,“ říká Karel Horák.

OK POINT Chomutov

Chomutovský OK POINT se nachází kousek od centra města v těsném sousedství Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj. Může se pochlubit skvělou dopravní dostupností s možností využití nedalekého parkoviště. Franšízantem je Jan Hlinovský, oblastní ředitel Broker Consulting. OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Vrcholový sport a finance potřebují pravidelný trénink. Bez něho se vám ani v jedné oblasti nebude dařit. A náš OK POINT je tady právě proto, abychom lidem pomáhali s trénováním jejich osobní financí, aby dosáhly co nejvyšších výkonů a výnosů,“ říká franšízant a bývalý volejbalista Jan Hlinovský.

OK POINT Znojmo

Sousedem znojemského OK POINTu je Kino Svět, pobočka se nachází na velké dopravní tepně a poblíž zastávky městské dopravy. Franšízantem je znojemský rodák a zkušený podnikatel Tomáš Mašek. I tento OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Jako podnikatel jsem hodně cestoval po celé České republice, kde jsem si v posledních dvou letech všiml přibývajících poboček OK POINT pod hlavičkou mBank a Broker Consulting. Sám jsem klientem této banky, takže jsem se o koncept začal více zajímat. Podmínky spolupráce, šíře nabízených služeb a dva silní partneři, mne přesvědčily natolik, až jsem se rozhodl si ve Znojmě otevřít vlastní OK POINT,“ vysvětluje Tomáš Mašek.

OK POINT Jablonec nad Nisou

V samém srdci severočeského města bižuterie, Jablonce nad Nisou, se nachází další OK POINT. Je umístěn na Mírovém náměstí v sousedství pobočky Komerční banky naproti funkcionalistické jablonecké radnici. Frašízantem je Pavel Hamatschek, který má zkušenosti s franšízovým podnikáním jako  provozovatel prodejen jednoho telefonního operátora. Jablonecký OK POINT je vybaven moderními technologiemi, privátní zónou a vkladomatem s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu.

„Franšízové podnikání mi zcela vyhovuje z hlediska poskytované podpory ze strany franšízora v oblasti systému, administrativy, technologií, marketingu a právního servisu. Navíc finance vnímám jako obor s velkým obchodním potenciálem, vždyť peníze řeší každý z nás dnes a denně. A obyvatelé Jablonce a okolí mají díky OK POINTu nyní jedinečnou možnost vyřešit bankovní, pojistné a investiční produkty na jednom místě, stejně tak i reality,“ vyjmenovává Pavel Hamatschek.

OK POINTy jako fenomén v rámci finančního trhu v České republice

Franšízová pobočka OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Jedná se o unikátní místo, jehož cílem je usnadnit klientům život a ulehčit jim orientaci v nepřeberném množství nabízených služeb. Propojuje se zde finanční plánování, bankovnictví s nízkými poplatky, dokonce i realitní služby. Tou nejpodstatnější výhodou OK POINTu je pak možnost sjednat si produkt nebo službu na míru v rámci aktuální nabídky finančních institucí, a to za nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Díky lidskému přístupu ke klientům, diskuzi nad jejich přáními a plány a šíří poskytovaných služeb se OK POINTy staly jedním z nejrychleji rostoucích franšízových konceptů na tuzemskám trhu. Výhodou je také vstupní investice v maximální výši 1,5 milionů korun, která je mnohonásobně nižší než u populárních franšíz z oblasti gastronomie. Svou roli hraje i prestiž finančního odvětví, která oslovuje zejména stávající úspěšné podnikatele či vrcholové manažery z korporací hledající druhou kariéru. Příležitost pro otevření OK POINTu z hlediska dlouhodobého strategického rozvoje jsou nyní ve městech Praha, Příbram, Hodonín, Břeclav, Chrudim, Žďár nad Sázavou, Havířov, Čáslav, Kutná Hora, Třebíč, Tábor, Písek, Klatovy, Rokycany, Rakovník, Cheb, Aš, Kadaň a Vsetín.

 

O společnosti Broker Consulting

Broker Consulting je jednou z největších poradenských společností na českém a slovenském trhu v oblasti financí a realit. Od roku 1998 získala důvěru více než 600 000 klientů. Poskytuje také služby přes 4 000 firmám. Služby společnosti Broker Consulting poskytuje přibližně 1 500 finančních konzultantů ve více než 100 klientských centrech a kancelářích. Společnost přinesla na český a slovenský trh řadu inovací. Jednalo se například o investice do otevřených podílových fondů se zamykáním zisků nebo unikátní produkty  životního dopojištění, které umožňují pojistit smrt a invaliditu za zlomek obvyklých cen. Broker Consulting rovněž ve spolupráci s mBank vytváří síť franšízových poboček pod názvem OK POINT, kterých je aktuálně otevřeno 39.  Více na www.bcas.cz a na www.okpointy.cz. Navštivte také náš Facebook a LinkedIN Broker Consulting a Facebook a LinkedIn OK POINTů.

O mBank

mBank je inovátorem v oblasti internetového a mobilního bankovnictví v České republice a během deseti let se pro její služby rozhodlo již více než 650 000 klientů. V roce 2017 mBank získala 7 ocenění v soutěži Zlatá koruna, přičemž si odnesla také vítězství pro mKonto a mKonto Business v obou hlavních kategoriích, v Ceně veřejnosti a v Ceně podnikatelů. V roce 2018 získala její mHypotéka Light 1, místo mezi úvěry na bydlení a její mKonto získalo stříbro mezi osobními účty v soutěži Finparáda – Finanční produkt roku. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. V České republice působí mBank jako organizační složka mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY