Samsung uvádí na trh paměťovou kartu PRO Endurance, která se vyznačuje vysokou životností a nově definuje celý tržní segment

16 Května 2018
Elektro
Karta PRO Endurance byla vyvinuta pro náročné použití v kamerových monitorovacích systémech a při úložné kapacitě 128 GB ji lze použít k pořizování nepřetržitého videozáznamu v garantované délce dosahující bezkonkurenčních 43 800 hodin.

Praha. 16. května 2018 – (PREKON) – Společnost Samsung Electronics představila kartu Samsung PRO Endurance microSDHC™/microSDXC™, která nabízí zcela jedinečnou životnost a až 43 800[1] hodin nepřetržitého videozáznamu[2]. Karta PRO Endurance je speciálně určena pro zákazníky ve spotřebním a B2B segmentu, kteří používají náročné systémy s videonahráváním, jako jsou dozorové a bezpečnostní kamery, osobní kamery či kamery do auta, a zaručuje rychlé a stabilní pořizování nepřetržitého záznamu. Podporuje rychlost čtení až 100 MB/s a díky vysoké rychlosti zápisu dovoluje pořizovat záznam v rozlišení Full HD. Nové karty Samsung PRO Endurance budou v České republice dostupné od začátku června za doporučené maloobchodní ceny 629 Kč za 32 GB verzi, 1 190 Kč za 64 GB verzi a 2 190 Kč za 128 GB verzi.

„Spotřebitelé chtějí mít jistotu, že se na svá řešení používaná ke kamerovému dohledu mohou spolehnout, a poptávka po paměťových kartách s dlouhou životností a lepšími výkonnostními parametry, které dokážou obstát i v extrémních podmínkách, je nejvyšší v historii,“ uvedl Un-Soo Kim, senior viceprezident pro marketing značky divize Memory společnosti Samsung Electronics. „Společnost Samsung je hrdá na to, že uvedením paměťových karet PRO Endurance opět posunula technologické hranice možného, neboť zákazníkům kladoucím důraz na bezpečnost nabídnou tyto karty nejdelší životnost a optimalizovanou rychlost čtení i zápisu, která umožňuje přistupovat ke kriticky důležitým záznamům z bezpečnostních systémů prakticky okamžitě.“

Ve srovnání s předchozími typy karet[3] zaměřenými na rychlé čtení i zápis nabízejí paměťové karty Samsung PRO Endurance až 25krát delší životnost[4].

Karta Samsung PRO Endurance byla navržena tak, aby odolala nepříznivému prostředí, a je vybavena ochranou 4-Proof[5], což označuje odolnost proti vodě, extrémním teplotám, magnetickému poli a rentgenovému záření. V případě nouzových situací, nehod nebo krizí je karta PRO Endurance spolehlivým řešením pro zachycení klíčových okamžiků bez rizika kompromitace nebo ztráty dat.

 


[1] Hodnoty se liší dle kapacity; u 64GB modelu až 26 280 hodin, u 32GB modelu až 17 520 hodin.

[2] Při nahrávání videa v rozlišení Full HD (1920x1080) s datovým tokem 26 Mbps.

[3] Na základě interních testů porovnávajících různé paměťové karty společnosti Samsung.

[4] Na základě testování schopnosti nepřetržitého nahrávání.

[5] Odolnost vůči vodě: IEC 60529, IPX7; odolnost vůči extrémním teplotám: od -25 °C do 85 °C; magnetická odolnost: až 15,000 gaussů (odpovídá vyšetření magnetickou rezonancí); odolnost vůči rentgenovému záření: až 50 rentgenů (odpovídá letištním rentgenovým přístrojům). 

 

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY