D-Link představuje nejnovější HD Wi-Fi bezpečnostní kamery pro chytrou domácnost

firma: D-Link
07 Června 2018
Elektro
Nové mydlink™ kamery nabízí novou funkci nahrávání videa na váš osobní cloud a jsou kompatibilní s platformami Amazon Alexa a Google Assistant...

Praha, 7. června 2018 — (PREKON) — D-Link představil tři nové mydlink™ HD Wi-Fi kamery, které vašemu domovu či kanceláři zajistí spolehlivý dohled. Jsou plně kompatibilní s platformami Amazon Alexa a Google Assistant, což majitelům zařízení Google Chromecast a Amazon Fire TV Stick umožňuje použít pouze hlasové ovládání pro streamování živého přenosu.

Pomocí aplikace mydlink™, která je zdarma ke stažení, je možné sledovat dění na svém mobilním telefonu či tabletu. Kamery detekují pohyb i zvuk, disponují nočním režimem a automaticky posílají upozornění, pokud zaznamenají nějakou událost. Umožňují nahrávání na SD kartu, do mobilního zařízení nebo do chráněného osobního cloudu. Záznam lze přehrát i zpětně přímo z cloudového úložiště nebo jej stáhnout do svého mobilního zařízení. Obousměrný přenos zvuku umožňuje komunikaci mezi kamerou a mobilním zařízením.

 „D-Link nabízí řešení pro každého s ohledem na jeho technické požadavky a finanční možnosti. Nové kamery jsou jednoduše nastavitelné a s novými funkcemi jako je cloudové nahrávání a ovládání pomocí Amazon Alexa a Google Assistant jsou řešením jak pro majitele chytrých domácností, tak i pro ty, kteří se s touto technologií teprve začínají seznamovat,” řekl Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe.

Díky dalším funkcím dostupným v aplikaci mydlink™ si každý majitel kamery může zvýšit bezpečnost své domácnosti nastavením automatizace a pravidel. Např. přidáním dalších zařízení jako je chytrá zásuvka je možné nastavit automatické rozsvícení světel. Kamery podporují také služby IFTTT (if this, then that), což umožňuje jejich spolupráci s velkým počtem dalších zařízení.

Kamery jsou kompaktní a nenápadné a díky svému Wi-Fi připojení mohou být umístěny kdekoli. Model DCS-8010LH nabízí HD rozlišení 720p a pozorovací úhel 120°, DCS-8300LH dokonce Full HD rozlišení 1080p s úhlem pohledu 140°. Full HD kamera DCS-8525LH s funkcí otáčení a naklánění zvládne úhel až 340° horizontálně a 110° vertikálně.

Technické parametry:

HD Wi-Fi kamera

(DCS-8010LH)

Full HD Wi-Fi kamera

(DCS-8300LH)

Full HD Pan &Tilt Wi-Fi kamera

(DCS-8525LH)

HD 720p

HD 1080p

HD 1080p

120° úhel záběru

140° úhel záběru

Otáčení/naklánění: 340°/110°

Detekce zvuku a pohybu

Detekce zvuku a pohybu

Detekce zvuku a pohybu

5m noční vidění

5m noční vidění

5m noční vidění

Cloudové i lokální nahrávání

Cloudové i lokální nahrávání

Cloudové i lokální nahrávání

Kompatibilní s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

Kompatibilní s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

Kompatibilní s Google Assistant, Amazon

Alexa, IFTTT

 

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových výrobců síťové infrastruktury, který již více než 30 let dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, úložiště dat a zabezpečovací řešení pro IP dohled. Řada mydlink™ Home obsahuje technologii pro automatizovanou domácnost, která umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv i pomocí smartphonu nebo tabletu. D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb. D-Link si uvědomuje význam zpřístupňování, správy, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY