CeMAT 2018

29 Června 2018
Strojírenství
Jaro je na různé veletržní akce tradičně bohaté a pro výrobce často náročné. Zvláště pokud vyrábí produkty využitelné v různých průmyslových segmentech...

Praha, 29. června 2018 — (PREKON) — Jaro je na různé veletržní akce tradičně bohaté a pro výrobce často náročné. Zvláště pokud vyrábí produkty využitelné v různých průmyslových segmentech, což je také náš případ. Mezi významné jarní veletrhy patří hannoverský CeMAT, který vedle názvu nese specifikaci Intralogistics & supply chain management. Je tedy zaměřen na technologie logistických procesů, manipulační a skladovací techniku v kontextu konceptu „Průmysl 4.0“. A protože mezi finální výrobce těchto technologií patří i naši zákazníci, nemohli jsme chybět ani zde.

Letošní CeMAT probíhal ve dnech 23. – 27. dubna souběžně se svým větším a známějším „bratrem“ „HANNOVER MESSE“. Oba veletrhy dohromady patří k největší světové akci svého druhu. O tom svědčí i skutečnost, že přes 70 000 návštěvníků přijelo ze zahraničí. Jihostroj se výstavy zúčastnil jako výrobce hydrauliky s cílem jednat se společnostmi vyrábějící především manipulační techniku a prezentovat svou aktuální produktovou nabídku. 

Ve vlastním stánku jsme vystavovali hydraulická čerpadla, která jsou vhodná pro skladovací techniku, např. vysokozdvižné vozíky, zakladače apod. Akce tohoto druhu jsou vhodné pro představení novinek. I my jsme se měli čím pochlubit. Mimo jiné bylo představeno nové čerpadlo řady T3T, tzv. „tichá pumpa“. Jeho hlavní konkurenční výhodou jsou nízké pulzace a nízká úroveň hlučnosti, což jsou pro výrobce techniky tohoto druhu žádané vlastnosti. Dále jsme na stánku předvedli šestisekční hydraulické čerpadlo jako důkaz našich konstrukčních a výrobních schopností. 

Za samozřejmé považujeme, že veletrh nám poskytuje příležitost setkat se s mnoha zákazníky na jednom místě a vyměnit si řadu důležitých i těch méně důležitých informací, které pomáhají dlouhodobě udržovat dobré vztahy. Jihostroj má dnes velmi širokou působnost, myšleno geograficky, a tak je dobré, když nás akce, jako je CeMAT. čas od času svedou na jedno místo spolu s našimi obchodními partnery.

Důležitým aspektem naší účasti na CeMATu, ale nejen tam, je skutečnost, že jako firma s vlastním vývojem o sobě dáváme vědět a dáváme světu najevo, že se stále posunujeme dopředu.   

 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY