Nové inspekční kamery Fluke DS701 a DS703 FC pro diagnostiku poruch v obtížně dostupných prostorách

firma: FLUKE
24 Července 2018
Elektro
Praktické videoskopy s funkcí Fluke Connect.

Praha, 24. července 2018 — (PREKON) — Náročné průmyslové provozy charakteristické obtížně dostupnými prostory potřebují výkonný nástroj pro diagnostiku. Fluke nabízí řešení v podobě inspekčních kamer DS701 a DS703 FC, které využijí technici mechanické a průmyslové údržby a pracovníci v leteckém a automobilovém průmyslu. Videoskopy jsou přenosné a manipulace s nimi je snadná. Hodí se také pro práci ve velmi prašném prostředí.

DS701

Inspekční kamera Fluke DS701 je robustní, průmyslová diagnostická kamera s rozlišením 800 x 600 a dual-view sondou, která přenáší hladký, čistý a ucelený obraz. Kamera disponuje funkcemi přiblížení od makra až po mikro. Je vybavena 7" LCD displejem pro přesnou diagnostiku v těžko přístupných prostorech. Kamera má nastavitelné LED osvětlení a digitální zoom vytvářející kvalitní snímky. Technologie Up is Up® umožňuje otáčet obrazovku a díky tomu zobrazovat obraz bez ohledu na orientaci sondy (8,5 milimetru, sonda jenom 1,2 metrů).  Kamera má intuitivní uživatelské rozhraní pro snadné ovládání pomocí tlačítek.

DS703 FC

Fluke DS703 FC je robustní, průmyslová inspekční kamera s vysokým rozlišením 1 280 x 720 a wi-fi připojením.  Má 7” kapacitní dotykovou obrazovku pro přesnou diagnostiku v obtížných prostorách a kontrolní kameru pro záznam videa 720p. Je vybavena nastavitelným LED osvětlením a digitálním zoomem umožňujícím vytvářet kvalitní snímky. Stejně jako model DS701 disponuje technologií Up is Up®.

Fluke Connect

Systém Fluke Connect® šetří pracovníkům čas, neboť synchronizuje obrázky bezdrátově přímo z videoskopu do systému Fluke Connect® a výsledky měření je možné připojit k pracovním příkazům a položkovým záznamům. Přístup k záznamům o údržbě současně na místě inspekce a z kanceláře nebo v terénu umožňuje rychlejší rozhodování a efektivnější spolupráci mezi členy týmu v reálném čase. 

 

O společnosti Fluke

Společnost Fluke, založená v roce 1948, je významný světový výrobce kompaktních profesionálních elektronických měřicích přístrojů a softwaru pro měření a monitorování stavu. Zákazníky společnosti Fluke jsou technici, konstruktéři, elektrikáři a metrologové, kteří instalují, opravují průmyslové elektrické a elektronické vybavení nebo provádějí kalibraci. Fluke je registrovaná obchodní známka společnosti Fluke ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Uvedené názvy existujících společností a produktů mohou být ochrannými známkami příslušných vlastníků.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY