Transcend DrivePro Body 60, osobní kamera pro záchranné složky s výdrží až 10h

firma: Transcend
24 Srpna 2018
Elektro
Transcend rozšiřuje nabídku osobních kamer o nový model DrivePro Body 60...

Brno, 24. srpna 2018 — (PREKON) — Transcend rozšiřuje nabídku osobních kamer o nový model DrivePro Body 60 s vestavěnou velkou baterií, která umožňuje až 10 hodin nahrávání videa s kvalitou Full HD. Zařízení je určeno pro zaměstnance záchranné služby a ostrahy.

DrivePro Body 60 se skládá z hlavní jednotky spojené s širokoúhlým objektivem (130º) se světlostí F/2.8 a snímačem Sony, což umožňuje nahrávání videa s rozlišením 1920x1080 a rychlostí 30 snímků/s ve formátu MP4. Speciální tlačítko na těle zařízení je určeno k focení jednotlivých scén. Filmy a snímky jsou uloženy ve vnitřní paměti eMMC s kapacitou 64 GB, na kterou se vejde až 16 hodin záznamu s kvalitou Full HD.

Zařízení je vybaveno lithium-polymerovou baterií s kapacitou 3120 mAh, která podle okolních podmínek umožňuje nahrávání a snímání po dobu až 10 hodin bez nabíjení. Kamera využívá modul GPS/GLONASS, díky němuž lze přesně označit místo události a zobrazit informace týkající se souřadnic a trasy na videozáznamu.

Konstrukce DrivePro Body 60 se vyznačuje stupněm krytí IP67, který zaručuje prachotěsnost a odolnost vůči stříkající vodě a krátkodobému ponoření pod dobu max. 30 minut, do hloubky 1 metru. Objektiv lze připevnit k nárameníku, přilbě, čepici pomocí klipsu nebo samolepky, zatímco hlavní jednotka se nachází v pouzdru připevněném k opasku.

Nabídka Transcend zahrnuje také sadu příslušenství DBK2 umožňující jiné připevnění jednotky: držák s magnetem a sponu k upevnění MOLLE, tj. modulového systému přenášení vojenského vybavení.

Transcend nabízí také dokovací stanici DPD6N až pro šest kamer DrivePro Body 60 umožňující nabíjení baterie, správu záznamů a současné stahování souborů.

Osobní kameru DrivePro Body 60 lze spravovat s využitím bezplatného softwaru DrivePro Toolbox pro zařízení se systémem Windows nebo pomocí mobilní aplikaci DrivePro Body App dostupné pro zařízení se systémem Android a iOS. Aplikace umožňují prohlížení nahrávek video souborů, fotek a změnu nastavení kamery. S použitím mobilní aplikace lze také provádět živý přenos obrazu během nahrávání a také pořizovat dodatečné snímky.

Specifikace:

Kamera Transcend DrivePro Body 60

Rozměry

Hlavní jednotka: 95,9 × 52,2 × 24,9 mm

Kamera: délka 61,3 mm, průměr 22 mm

Hmotnost

167g

Objektiv

F/2.8, 1300

Optický senzor

Sony

Rozlišení

1920 x 1080p @ 30 FPS

Formát souborů

H.264 MP4

Baterie

Vestavěná, lithium-polymerová 3120 mAh

Mikrofon

Vestavěný

Odolnost vůči vnějším vlivům

IP67
MIL-STD-810G 516.6

Paměť

Vestavěná, 64 GB eMMC

Bezdrátová komunikace

Wi-Fi 802.11ac

Bluetooth 4.2 BLE

Konektor

USB 2.0

Dodatečné funkce

Nahrávání ve vyrovnávacím režimu

Tlačítko pro pořizování fotek

Provozní teplota

-20°C - 65°C

Přiložený software

DrivePro Body Toolbox

Upevnění objektivu

Klips nebo samolepka

Záruka

2 roky

 

O společnosti Transcend

Společnost Transcend je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody Transcend se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině. 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY