Foxconn 4Tech na 60. Mezinárodním strojírenském veletrhu 2018 v Brně

firma: Foxconn
12 Září 2018
Doprava
Společnost Foxconn 4Tech se v letošním roce účastní jubilejního 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), který se koná 1. – 5. října na brněnském výstavišti...

Praha, 12. září 2018 — (PREKON) — Společnost Foxconn 4Tech se v letošním roce účastní jubilejního 60. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu (MSV), který se koná 1. – 5. října na brněnském výstavišti. Výstavní expozice Foxconn 4Tech bude pro návštěvníky veletrhu připravena v hale C, stánek 3.

Poptávka po inovacích v průmyslových a dalších oborech prudce roste. Řada výrobních firem dnes uvádí do praxe pokročilá řešení pro automatizaci, analýzu a predikci dat, chytrou logistiku a řadu dalších dílčích kroků, které vedou k vyšší efektivitě výroby, flexibilitě a optimalizaci nákladů.

Jako jednu z novinek představí Foxconn 4Tech na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu praktickou aplikaci strojového vidění na bázi umělé inteligence určenou pro optickou inspekci kvality výrobků nebo komponent. Pokročilé řešení umožňuje zavést dokladovatelné řízení kvality, snižuje nároky na lidskou obsluhu a přináší nové možnosti do strojového vidění ve výrobě.

Další novinkou pak bude vlastní průmyslová IoT platforma (IIoT) s funkční aplikací pro řízení, monitoring a predikci spotřeby energií a dalších parametrů prostředí. IIoT platforma slouží jako základ pro integraci díky schopnosti sběru a předzpracování libovolných dat z různých zdrojů.

„Účast na významných průmyslových veletrzích vnímáme jako důležitou platformu pro praktické předvedení našich znalostí, zkušeností, konkrétních řešení, produktů a služeb, které firmám pomáhají při transformaci do Průmyslu 4.0,“ říká Jiří Krátký, ředitel obchodu a marketingu ve Foxconn 4Tech. „Návštěvníci veletrhu budou mít možnost přímo vyzkoušet inovativní a nákladově efektivní řešení s využitím nejpokročilejších technologií, například umělé inteligence,“ dodává Krátký.

Součástí praktických ukázek bude i vlastní systém pro plánování a řízení výroby, určený pro standardní i extrémně flexibilní výrobu ve spojení s řešením chytré logistiky. Ucelené řešení průmyslové automatizace zahrnující i systém MES, WMS, strojového vidění a pokročilé robotiky bude pro návštěvníky veletrhu k dispozici v robotické cele reprezentující dlouholeté zkušenosti a znalosti společnosti Foxconn 4Tech s využitím nejpokročilejších technologií.

Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně patří k nejvýznamnějším evropským průmyslovým veletrhům. V loňském roce přivítal přes 80 tisíc návštěvníků a i v letošním roce lze očekávat velkou návštěvu s ohledem na trvale rostoucí zájem průmyslových firem o novinky a inovace.  

 

O společnosti Foxconn 4Tech

Vizí společnosti je stát se předním světovým poskytovatelem pokročilých produktů a integrovaných řešení pro průmyslový trh. Foxconn 4Tech vyvíjí vlastní inteligentní průmyslová řešení zaměřená na realizaci vize digitální továrny na základě principů iniciativy Průmysl 4.0. Prostřednictvím unikátních řešení Foxconn 4Tech pomáhá zákazníkům vytvářet zcela nové obchodní příležitosti a přispívá k jejich vyšší efektivitě v rychle se měnícím, daty řízeném průmyslovém prostředí. Portfolio Foxconn 4Tech produktů a řešení zahrnuje Industriální IoT, BI, umělou inteligenci, prediktivní analýzu dat, rozšířenou realitu, průmyslovou automatizaci, systémy MES a WMS, procesní inženýrství, robotiku, mechatroniku, systémovou integraci procesů a mnoho dalších.

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY