Nové byznysové laptopy HP ProBook poběží na procesorech AMD Ryzen

firma: HP
05 Února 2019
Elektro
HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen™, které budou cílit především na dynamické firmy a mobilní profesionály

Praha, 05. února 2019 — (PREKON) — HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen™ s atraktivní cenovkou, které budou cílit především na dynamické firmy a mobilní profesionály.

Rostoucí malé a střední firmy často doslova stojí na technologiích, které jim pomáhají nejen dále expandovat, ale také šetřit čas a peníze. Klíčová přitom není nejnižší cena, ale reálná hodnota takových technologií. Když tedy hledají ideální notebook, musí s nimi udržet krok ve všech ohledech, v kanceláři i na cestách – moderním vzhledem, dostatečným výkonem a dlouhou výdrží na baterii počínaje a silným zabezpečením a širokými možnostmi připojení konče.

Novinky v portfoliu byznysových zařízení od HP poběží na operačním systému Windows 10 a čtyřjádrových procesorech AMD Ryzen™ a dále nabídnou:

·         Stylový design pro jakoukoliv firmu. Ultra tenká šasi v nadčasovém stříbrném provedení s elegantními liniemi a čistými hranami. Téměř bezrámečkové displeje nabídnou skvělý obraz, 180° pant zase umožní uživatelům počítač zcela rozevřít a snadněji sdílet obsah.

·         Byznysové zabezpečení a možnosti správy. U firemních počítačů od HP je samozřejmostí posílená bezpečnost v podobě funkcí jako HP BIOSphere Gen4, která automatizuje zabezpečení BIOSu a usnadňuje možnosti správy. Odolné šasi s hliníkovou základnou klávesnice a víkem ustojí i náročnější zacházení. Možnosti připojení lze přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele, navíc zahrnují i HP Connection Optimizer, technologii pro automatickou opravu ovladače bezdrátové sítě.

·         Solidní výpočetní výkon. Výkonné čtyřjádrové procesory AMD Ryzen™ a dlouhá výdrž na baterii jsou ideální pro náročné pracovní dny a intenzivní multitasking. S funkcí HP Fast Charge se navíc baterie bleskově dobije až na 50 % kapacity.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY