Novinky od HP jsou zárukou mimořádných herních zážitků

firma: HP
29 Srpna 2019
Elektro
Herní ekosystém OMEN a jeho inovativní nástroje navržené pro herní úspěchy výrazně rozšiřují možnosti hraní ...

KOLÍN, Německo, 20. srpna 2019 — (PREKON) — Společnost HP na veletrhu Gamescom 2019 představila nový výkonný software a služby OMEN i herní hardware řad OMEN a Pavilion. Všechny tyto novinky byly navrženy s cílem nabídnout hráčům všech úrovní epické herní zážitky.

Hraní počítačových her se stalo globálním fenoménem a na celém světě hraje hry 2,3 miliardy lidí. Jejich touha vyniknout a uspět se točí nejen kolem hardwaru, na kterém hrají – snaží se stále častěji najít jakoukoliv konkurenční výhodu. Třicet osm procent hráčů je motivováno schopností ovládat hru a třicet pět procent je zaměřeno na soutěžení a rozvoj herních schopností3. Služba Coaching a nová herní aplikace OMEN Command Center4umožňují hráčům neustále zlepšovat jejich úroveň a výsledky.

Kromě výkonného herního softwaru a služeb, představila společnost HP i nové monitory a další příslušenství, včetně monitorů OMEN X 27splňujících standard Esports, náhlavní soupravy OMEN Mindframe Prime, klávesnice OMEN Encoder a několika produktů s neustále se rozšiřující řady příslušenství OMEN Transceptor. Řada Pavilion Gaming se rozrůstá o stolní systém Pavilion Gaming Desktop, klávesniciPavilion Gaming Keyboard 800a herní notebook Pavilion Gaming 15, který je jako první svého druhu osazen procesorem AMD. V portfoliu novinek nechybí ani monitory HP 22x a HP 24x, které jsou ideální volbou pro hráče, kteří hledají kvalitu za rozumnou cenu.

„OMEN je komunitní brand, který podporuje budování špičkového ekosystému toho nejlepšího hardwaru, softwaru, obsahu a služeb,“ uvedla Anne-Sophie Hadberg, General Manager EMEA Personal Systems, HP Inc.„S nejnovějším softwarem a hardwarem od HP, včetně OMEN Command Center, OMEN X 27 a Pavilion Gaming Desktop, hráči budou mít více ze hry, jejich herní schopnosti se posunou opět o něco dál a nepřestanou se nikdy zlepšovat.“

Nabízet hráčům více

OMEN Command Center4– aplikace kompatibilní se všemi počítači s operačním systémem Windows 10, kterou si lze stáhnout z Windows Store – nyní nabízí celou řadu nových výkonných funkcí, které z ní dělají plnohodnotný herní hub.

· Coaching5je nová služba pro osobní počítače OMEN. V této fázi pro hru League of Legends a další hry se chystají. Jedná se o nástroj, který pomocí umělé inteligence (od Mobalytics) analyzuje hru, silné a slabé stránky hráče a dává tipy, jak se zlepšit.

· S My Games6mohou hráči spravovat a využívat své herní knihovny na všech zařízeních z jednoho místa; mají tak rychlý a snadný přístup ke všem svým oblíbeným hrám. My Games nabízí i monitoring hry v reálném čase a týdenní analýzy včetně tipů.

· Nová funkce Profiles7umožňuje tvorbu různých profilů na počítačích a příslušenství OMEN. Je kompatibilní také s klávesnicí OMEN Sequencer a myší OMEN Photon Mouse.

· Se službou Rewards Beta8(na technologii od Versus Systems), která je dostupná v USA, hráči hrají své oblíbené hry, zlepšují svoje herní dovednosti a soutěží s ostatními - a sbírají přitom odměny.

Rychlost a kvalita obrazu ve standardu Esports

Nový monitor OMEN X 27s Quad HD2(2560 x 1440) rozlišením, extrémně vysokým dynamickým rozpětím a barevnou škálou DCI P3 90 % nabízí imerzivní herní zážitek. Jeho snímková frekvence (fps) musí držet krok s těmi nejrychlejšími počítači a vyhovět požadavkům profesionálních hráčů. Jeho obnovovací frekvence 240Hz1s dobou odezvy 1ms a certifikace AMDRadeonFreeSync™2 HDR9jsou tak zárukou plynulého obrazu i při hraní v režimu HDR. A to vše v kombinaci s výrazným designem ultra-tenkého rámečku (3 strany), celokovovým, výškově nastavitelným stojanem a ambientním osvětlením, jehož intenzitu lze ovládat přes OMEN Command Center4, i novou patentovanou funkcí podpory zaměřování, jejíž tvarové a barevné paramenty lze uživatelsky nastavovat.

Stylové doplňky

Nová náhlavní souprava OMEN Mindframe Prime Headsetpřichází s několika zajímavými vylepšeními: revoluční funkce aktivního chlazení díky technologii FrostCap Technology v sobě zahrnuje i pasivní chlazení pomocí grafitového tepelného rozvaděče, který využívá větší plochy náušníků10. Zabudovaný 7.1 Surround Sound s technologií C-Media Xear™ vytváří dojem prostorového zvuku. Mikrofony s technologií tlumení ruchů z okolí (ENC) jsou zárukou jasného a čistého přenosu hlasu. Funkce OMEN Audio Lab, která je součástí OMEN Command Center4, poskytuje plnou kontrolu nad zážitkem z poslechu s 10-pásmovým ekvalizérem, který má řadu předvoleb, možnost přizpůsobení úrovně zvuku a ovládání 7.1 Surround Sound a mikrofonů s ENC.

Kromě modrých mechanických tlačítek známých z klávesnice OMEN 1100, bude nová klávesnice OMEN Encodernabízet i tlačítka Cherry MX Red a Cherry MX Brown, která ocení zejména hráči, kteří chtějí neuvěřitelně rychlé a plynulé ovládání nebo tichý chod s malou dráhou zdvihu. Díky 100% ochraně proti tzv. ghostingu díky technologii N-key Rollover a integraci OMEN Command Center4jsou obě varianty této klávesnice navrženy pro vaše herní vítězství.

Hrajte stylově i na cestách

OMEN je i tradiční značkou kvalitních lifestyleových doplňků pro hráče. Nedávno byla uvedena na trh řada OMEN Apparela originální batoh OMEN X Transceptor. Kolekce OMEN Transceptor navazuje na tento trend s taškami a batohy OMEN Transceptor17.3” Duffel Bag, 15” Rolltop Backpack, 15” Backpack, které uspokojí nároky cestujících hráčů. Nechybí ani pouzdro OMEN Transceptor Headset Case, které je určeno na přepravu náhlavní soupravy OMEN Mindframe Prime Headset.

Mimořádná kvalita dostupná i pro mainstreamové hráče

Stolní systém Pavilion Gaming Desktopje navržen pro rozšiřitelnost a jeho 15L design klade důraz i na ekonomiku prostoru. Konstrukce nabízí sloty až pro tři pevné disky11, uživatelsky rozšiřitelnou paměť, grafické karty, síťové karty a Wi-Fi moduly. Na výběr jsou procesorové jednotky až do osmijádrového procesoru Intel i7 9. generace12nebo osmijádrového AMD Ryzen™ 7 třetí generace12, grafika až NVIDIA® GeForce® RTX 2070 včetně nejnovější RTX 2060 SUPER™, a až 32GB DDR4 paměti. To je zárukou dostatečného výkonu i pro nejnovější hry i nejnáročnější kreativní projekty.

Nejnovější herní notebookPavilion Gaming 15 je první svého druhu, který je osazen procesorem AMD – až po Ryzen™712– na platformě tenkého a ostře řezaného černého šasi. S grafikou až NVIDIA®GeForce®GTX 1660Ti with Max-Q13, ultra tenkými rámečky, frekvencí 144Hz/60Hz1a rozlišením 1080p14, je tento herní notebook přímo předurčen k imerzivní hře. Dva ventilátory, větší větrací otvor v zadním rohu a větší otvory přívodu vzduchu maximalizují proudění vzduchu pro optimální celkový výkon s ochranou proti přehřívání počítače i při dlouhé době chodu. Tento vysoce přenosný notebook je navržen pro ničím nerušenou herní zábavu i pro tvorbu obsahu. Díky podpoře Wi-Fi 5 nabízí přenos dat rychlostí v řádu gigabitů. Je to ideální notebook pro práci i zábavu.

 

Žádný počítač není kompletní bez klávesnice a Pavilion Gaming Keyboard 800nabízí tichá a zároveň rychlá červená mechanická tlačítka, se 100% ochranou proti tzv. ghostingu díky technologii N-key Rollover. Nechybí ani komfortní odnímatelná opěrka na zápěstí a čtyřzónové LED osvětlení s rychlou volbou režimu podsvícení.

Nové přírůstky herního ekosystému Pavilion Gaming jsou jako dělané pro nové herní monitory HP 22xa HP 24x. Oba nabízejí impozantní obnovovací frekvenci 144Hz1a dobu odezvy 1ms1, technologii AMD Radeon™ FreeSync™, integrované reproduktory s kvalitním zvukem a nastavitelné stojany. Monitor HP 24x je G-SYNC®Compatible15a má ultra tenký rámeček pro dokonalé ponoření se do herního dění. 

 

 

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY