D-Link na CES 2020 představil inteligentní spojení

firma: D-Link
09 Ledna 2020
Elektro
Nové zařízení mydlink™, Wi-Fi 6, Mesh a 5G pro bezproblémovou konektivitu ve světě Internetu věcí (IoT) budoucnosti

CES, Las Vegas: 9. ledna 2020 — (PREKON) — Společnost D-Link, lídr na trhu v oblasti síťových řešení, představila na veletrhu CES 2020 nejnovější přírůstky do svého síťového portfolia a zařízení pro videodohled, včetně nové generace kamer mydlink™, které využívají technologii umělé inteligence a řešení pro domácí sítě s nejnovějšími technologiemi Wi-Fi Mesh a Wi-Fi 6. 

Nové mydlink™ kamery jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly vysoce kvalitní dohled v různých prostředích, a s detekcí využívající technologie AI a vzdáleného přístupu, kdykoliv a kdekoliv. Díky integrované interoperabilitě ekosystému mydlink™ jsou kompatibilní i s Google Assistant a Amazon Alexa. 

Společnost D-Link také oznámila nové přírůstky do rodiny síťových mesh produktů, včetně Wi-Fi CERTIFIED EasyMesh™ routerů, Wi-Fi síťových extenderů, routerů a Wi-Fi 6 extenderů, které poskytují mimořádnou propustnost, jakož i lepší podporu IoT a technologii Smart Home. 

Pro inteligentní připojení s větším pokrytím byly speciálně navrženy gigabitový Wi-Fi router DIR-1950 MU-MIMO a inteligentní Wi-Fi 6 router DIR-X1560. Mezi novinkami je také oceňovaný síťový Wi-Fi systém COVR-1902 Whole Home Mesh, který se stal vítězem 2020 IoT Breakthrough Award. 

S revoluční mobilní konektivitou 5G umožňují nejnovější produkty společnosti D-Link uživatelům zažít neuvěřitelné datové rychlosti doma, v kanceláři i na cestách. Zařízení DWR-2101 5G NR MiFi a outdoorová jednotka DWP-1020 5G NR získaly na veletrhu ocenění CES Innovation Award za rok 2020. 

„Vidíme rostoucí poptávku po inteligentních řešeních bezdrátového připojení. Zákazníci hledají interoperabilní řešení, která spolupracují s jinými zařízeními. Nová řešení společnosti D-Link pro videodohled spolupracují s širším ekosystémem mydlink a dalšími integrovanými inteligentními síťovými zařízeními, která je možné i pomocí hlasových asistentů ovládat na dálku,“ říká Kevin Wen, prezident společnosti D-Link Europe. 

„Výkonné vysokorychlostní připojení očekáváme stále více v domácnostech i na pracovištích. D-Link využívá nejnovější technologie od Wi-Fi 6 až po 5G, aby svým zákazníkům umožnil využívat maximální pokrytí a výkon Wi-Fi.“ 

Široká škála inovativních, výkonných a intuitivních technologií společnosti D-Link je podnikům i spotřebitelům k dispozici prostřednictvím globální distribuční sítě, maloobchodních partnerů a poskytovatelů služeb. 

 

O společnosti D-Link 

D-Link již přes 31 let navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná řešení pro kabelové i bezdrátové počítačové sítě, kamerový dohled, ukládání dat a automatizaci domácnosti. Jako globální lídr v oblasti konektivity rozvíjí technologie firemních sítí a dodává firmám vybavení pro zefektivnění práce. Je také důležitým průkopníkem na trhu pro automatizaci domácností. Umožňuje lidem na celém světě snadno a za dostupnou cenu monitorovat, automatizovat a ovládat jejich dům kdykoli a kdekoli přes smartphone nebo tablet. 

Rozsáhlá řada inovativních, výkonných a intuitivně použitelných technologií D-Link je dostupná firmám i běžným spotřebitelům prostřednictvím globální sítě obchodních kanálů, prodejců a poskytovatelů služeb.

clanky

POSLEDNÍ ZPRÁVY